Gizlilik ve Güvenlik :


www.1inciel.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amaciyla isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta gibi bazı kişisel bilgilerinizi sizlerden talep etmektedir. www.1inciel.com sunucularında toplanan bu bilgiler, siparişlerinizin işleme konulmasi ve hesabınızın yönetilmesi, hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması, pazar araştırması amacıyla temsilcileri vasıtası ile gerek e-posta, telefon, faks veya sms yoluyla gerekse de posta yoluyla sizinle irtibat kurmak, internet sitemizi ne şekilde kullandığınıza dair analiz yapmak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için internet sitemizi size özgü hale getirmek, kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ve bunlara ilişkin kişisel seçim olanaklarini araştırmak ve geliştirmek, hizmetlerimizi veya ilgili ürünleri sizlere tanıtmak, yeni ürünler ve ilgi çekici bulacağinizi düşündüğü diğer bilgiler hakkındaki promosyon niteliğindeki e-postaları periyodik olarak gönderebilmek ve istenmeyen e-postalarin iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırması çalişmaları için sadece firmamız tarafindan kullanılmakta ve siparişlerinizin gerçekleştirilmesi için gerekli bilgiler gerektiği ölçüde banka ve kargo şirketi ile paylaşılmaktadir. Bu bilgiler, firmamızın ortaklarının ileride kuracaklari şirketler tarafından da kullanılabilir. Üyelik formlarından toplanan bilgiler, siparişin gerçekleştirilmesi dışında söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve satılmamaktadir.


Ayrıca, istenilen kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlenen ziyaretçi hareket ve tercihleri analiz edilerek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, müşterilerimize daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.


Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açiklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.


Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasinin bu bilgilere ulaşması ve bunlari değiştirmesi mümkün değildir. Siteye üye olduğunuzda karşınıza çıkan www.1inciel.com'dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan "kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tiklayiniz." Linkine tiklayarak günlük e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.


Ödeme sayfasında istenen kredi karti bilgileriniz, sitemizden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede sağlamak adına dikkat edilen temel noktalardandır. Bu nedenle bu bilgiler hiçbir şekilde www.1inciel.com sunucularında tutulmamakta ve ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.1inciel.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. www.1inciel.com sitesindeki tüm ödemeler Hepsipay ve Paynet sistemleri üzerinden gerçekleşmektedir. Bu ödeme sayfalarının tasarımları, bakımı ve güvenliği  Hepsipay  ve Paynet sistemleri tarafından sağlanmaktadır.